BLOKOWANIE BANKOWOŚCI

Rozszerzenie oferty ubezpieczeniowej dla Klientów Morąsko-Zalewskiego Banku Spółdzielczego

Data

Rozszerzenie oferty ubezpieczeniowej dla Klientów Morąsko-Zalewskiego Banku Spółdzielczego

Szanowni Klienci,

wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzyliśmy ofertę ubezpieczeniową.

We wszystkich placówkach naszego Banku możecie Państwo porównać oferty 6 Towarzystw Ubezpieczeniowych, sprawdzić wysokość składki i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę, a nasi Doradcy pomogą w wyborze najlepszego zakresu ubezpieczenia.

Zakres dostępnych ofert został dobrany specjalnie pod kątem potrzeb ubezpieczeniowych Klientów naszego Banku i obejmuje:
● ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC, NNW oraz assistance;
● ubezpieczenia kredytobiorców na życie do kredytu gotówkowego lub hipotecznego
● oraz pełen zakres ryzyk w ubezpieczeniach mieszkania, domu lub domu w budowie.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek!

Towarzystwa w naszej ofercie


Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich Klientów. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r.

Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju. Generali obserwując światowe trendy buduje ubezpieczenia przyszłości poprzez odpowiednie dostosowywanie się do zmian, które dotykają naszych Klientów i partnerów biznesowych każdego dnia.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group od 30 lat ubezpiecza Klientów w obszarze ubezpieczeń majątkowych. Należy do czołówki polskich zakładów ubezpieczeń. Od 2019 r. jest częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wiener ubezpiecza ponad 680 tys. Klientów indywidualnych oraz niemal 60 tys. przedsiębiorstw. Jako jedna z pierwszych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, stworzyła specjalne programy ubezpieczeniowe obejmujące rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

Towarzystwo kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów. Wysoką jakość obsługi potwierdzają wyniki realizowanych cyklicznie przez firmę badań satysfakcji Klienta oraz przyznane wyróżnienia: „Turbina Polskiej Gospodarki”, „Instytucja finansowa przyjazna mediacji” czy „Laur Konsumenta 2022”

InterRisk TU S.A. działa na polskim rynku od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów.
InterRisk jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej, do którego należy około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń.

SALTUS Ubezpieczenia to marka reprezentująca dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: SALTUS TUW (towarzystwo majątkowe) oraz SALTUS TU ŻYCIE SA (towarzystwo życiowe). SALTUS Ubezpieczenia objął ochroną już ponad milion Klientów.

Jest to stabilny i wiarygodny ubezpieczyciel: wskaźniki wypłacalności będące funkcją siły kapitałowej, należą do najwyższych zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Jakość jaką oferuje SALTUS Ubezpieczenia została potwierdzona wieloma nagrodami, którymi może pochwalić się Ubezpieczyciel: SuperEtyczna Firma 2021, Laur Eksperta 2022, Super Marka 2019 i 2020, Zdrowa Marka Roku 2019 oraz 2020, oraz znak jakości Teraz Polska.
Ubezpieczenia do pożyczek i kredytów to jedna z najmocniejszych stron oferty SALTUS. Propozycja produktowa obejmuje zarówno ubezpieczenia dla klientów korzystających z pożyczek i kredytów hipotecznych zapewniając realną ochronę Ubezpieczonym.

WARTA to stuletnia historia ubezpieczeń w Polsce (1920 r.). To stabilny i wiarygodny partner biznesowy, ukierunkowany na stały rozwój. Grupa WARTA to druga co do wielkości grupa ubezpieczeniowa na polskim rynku.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. powstało w 1995 r. Posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. WARTA działa, kierując się w swojej działalności “Zasadami etyki w działalności ubezpieczeniowej” Polskiej Izby Ubezpieczeń, realizuje koncepcję społecznie odpowiedzialnego biznesu w prowadzonej działalności oraz szuka innowacyjnych rozwiązań biznesowych, które przyczyniają się zarówno do rozwoju firmy, jak i społeczeństwa.

Vienna Life to Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie z ponad 20-letnim doświadczeniem rynkowym. Od 2014 roku należy do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, której korzenie sięgają roku 1824.
W swojej codziennej pracy Vienna Life stawia przede wszystkim na transparentność, co pozwala na budowanie długoterminowych relacji opartych na solidnych fundamentach takich jak partnerstwo, zaufanie i doświadczenie.
Dynamicznie zmieniające się otoczenie makroekonomiczne sprawia, że wdrażane rozwiązania są „szyte na miarę” i przygotowywane w oparciu o potrzeby i wymagania partnerów biznesowych i ich klientów. Vienna Life stale dąży do podnoszenia jakości swoich usług o czym świadczą m.in. otrzymywane wyróżnienia „Instytucja finansowa przyjazna mediacji” przyznawane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

  Oferta

Nasza oferta ubezpieczeniowa adresowana dla klientów indywidualnych obejmuje:

 1. ubezpieczenia mieszkań, domów, domów w budowie w pełnym zakresie oraz w zakresie podstawowym pod cesję.
 2. ubezpieczenia komunikacyjne:
  • obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC),
  • auto-casco (AC),
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNWk),
  • ubezpieczenie assistance,
 3. ubezpieczenia na życie dla kredytobiorców:
  • do kredytów gotówkowych,
  • do kredytów hipotecznych,
 4. ubezpieczenia dla rolników:
  • obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika i budynków w gospodarstwie,
  • dotowane ubezpieczenia upraw,
  • ubezpieczenie Agro Casco,
 5. ubezpieczenia dla MSP, finansowe, grupowe zdrowotne, komunikacyjne, szkolne i wiele innych

Zapraszamy do naszych placówek!

Inne
aktualności